Akademicki Punkt Konsultacji Psychologiczno-Pedagogicznych PK udziela bezpłatnych porad i konsultacji, które odbywają się w siedzibie Centrum Pedagogiki i Psychologii przy ul. Lea 114, pok. 150.

W ramach wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego oferuje spotkania indywidualne oraz grupowe mające na celu:

  • wypracowanie przez uczestników umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach emocjonalnych,
  • uzyskanie wiedzy psychologicznej oraz zrozumienie jakie korzyści płyną z jej praktycznego zastosowania,
  • analizę kompetencji i cech indywidualnych przy zastosowaniu wybranych metod psychologicznych.
 
APKPP nie może świadczyć usług interwencyjnych, terapeutycznych, diagnostycznych ani psychoterapeutycznych, ale w wymagających tego sytuacjach umożliwia kontakt z innymi placówkami o takich profilach.
 

Dyżury specjalistów punktu dostępne są na stronie:

http://www.cpip.pk.edu.pl/akademicki-punkt-konsultacji-psychologiczno-pedagogicznych/

oraz na Facebooku:

https://www.facebook.com/cpip.pk

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Krakowskiej. Umówienie spotkania jest możliwe poprzez rejestrację dostępną pod numerem telefonu 12 628 25 90 oraz adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła Transportu Politechniki Krakowskiej jest nowoczesną, międzywydziałową i unikatową w skali kraju inicjatywą Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającego się sektora transportu i idące za nimi zapotrzebowanie na wszechstronnie wykwalifikowaną kadrę inżynierską w tej branży.

Szkoła Transportu obejmie studentów 3 kierunków studiów: Transport na Wydziale Inżynierii Lądowej, Środki transportu i logistyka oraz Pojazdy szynowe na Wydziale Mechanicznym, a także kilku specjalności na I i II stopniu studiów.

Kandydaci na studia będą się rekrutować na wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Lądowej lub Wydziale Mechanicznym, a w trakcie studiów – poza zajęciami ze swojego programu kształcenia – będą mogli uczestniczyć w dodatkowych zajęciach, projektach, szkoleniach, kursach (np. doskonalenia zawodowego czy oprogramowania inżynierskiego), organizowanych na obu wydziałach.

Szkoła Transportu to dla przyszłych inżynierów szansa na realizowanie kształcenia zindywidualizowaną ścieżką, modyfikowaną w miarę zdobywania wiedzy na kolejnych latach studiów.