Konkursy i nagrody

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie „Student Lider pierwszego roku” i uzyskania nagrody. Uprawnienie do nagrody nabywa student, który został przyjęty na studia I stopnia w roku uzyskania świadectwa dojrzałości i spełni łącznie poniższe warunki:

  1. zaliczy 1-szy semestr studiów (zimowy) do 20 lutego 2023 r.
  2. podejmie kształcenie na 2-gim semestrze studiów
  3. uzyska średnią ważoną ocen za 1-szy semestr nie niższą niż 4,0
  4. zostanie umieszczony na wydziałowej liście rankingowej studentów
  5. złoży wniosek o przyznanie nagrody w terminie najpóźniej do 10 kwietnia 2023 r.

Treść Zarządzenia Rektora PK w sprawie programu „Student Lider pierwszego roku”.

Informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie organizuje jubileuszową, 50tą edycję Konkursu na najlepszą pracę dyplomową I i II stopnia w dziedzinie transportu dla absolwentów wyższych uczelni Krakowa oraz innych Uczelni jeśli praca dotyczy tematyki transportowej Miasta Krakowa i Małopolski.

Do udziału w konkursie można zgłaszać prace, które zostały obronione w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. i spełniają wymagania Regulaminu Konkursu.

Pracę dyplomową wraz z dokumentacją należy złożyć w Biurze Oddziału SITK RP w Krakowie ul. Siostrzana 11 (pn-pt) w godz. 8-16 i na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 marca 2023 r. Do wniosku należy dołączyć dane adresowe autorów prac zgłoszonych do konkursu – w celu przesłania informacji o wynikach konkursu i zawiadomienia o terminie wręczenia nagród.

Oprócz nagród dla autorów prac dyplomowych przewidziano również wyróżnienia dla promotorów.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez SITK i Zakłady Pracy przewidziane jest na przełomie maja i czerwca 2023 r.