Konkursy i nagrody

Od 1 marca do 19 marca 2021 r. trwa konkurs: Budujemy nowe historie, organizowany przez firmę Budimex.

W związku z tym stworzona została specjalna animacja, która opisuje autentyczną historię jednego z pracowników.

Studencie, opowiedz swoją historię i wygraj! Sprawdź: #budujemynowehistorie. Dziadek? Tata? A może mama? Kto był Twoją inspiracją? Dzięki komu dołączyłeś do branży budowlanej? Napisz, od czego wszystko się zaczęło, skąd wziął się pomysł na taką ścieżkę kariery i kto Cię zainspirował.

Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone kartami przedpłaconymi o wartości 500 złotych oraz gadżetami Budimex!

Firma czeka na historię pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19 marca br.

Regulamin konkursu.

 

 

W dniu 8 lutego 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów studentom I roku Wydziału Inżynierii Lądowej kierunku Budownictwo (studia w języku angielskim) - zwycięzcom w konkursie „GEOMETRIC CHRISTMAS TREE”. Konkurs zorganizowany był już po raz piąty w ramach przedmiotu Descriptive Geometry, prowadzonego przez dr hab. inż. Lidię Żakowską, prof. PK. W tym roku do jury konkursu zaproszeni zostali również Dziekan Wydziału prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata oraz dr hab. inż. arch. Marcin Furtak, prof. PK. 

Jury wyłoniło następujących laureatów:

miejsce I - Patryk Węgierski,

równoległe miejsca II – Ewa Żyła i Łukasz Homoncik,

miejsce III – Adrian Duszka.

Przyznano też dwa wyróżnienia: indywidualne – Mateusz Pracuch oraz za pracę zbiorową - Dawid Barczyk, Adam Parkitny i Szymon Szykuła.

Dyplomy wręczał Prorektor ds. Studenckich dr inż. Marek Bauer wraz z przewodniczącą jury konkursowego dr hab. inż. Lidią Żakowską, prof. PK.