Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Z dumą wspieramy kobiety w nowych technologiach, dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w Perspektywy Women in Tech Summit 2024 - największej konferencji w Europie i Azji (nie tylko!) dla kobiet w nowych technologiach!

Studiujesz kierunek STEM, fascynujesz się nowymi technologiami i stoisz u progu kariery zawodowej? Potrzebujesz inspiracji, mentoringu, wymiany doświadczeń i nowych kontaktów? A może szukasz stażu lub pracy w branży Tech & IT?

APLIKUJ O BEZPŁATNY BILET STUDENCKI

12 - 13 czerwca w Warszawie

2 dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń

5 scen z wykładami ekspertek i liderek branży Tech & IT

150 inspirujących keynote speakerów

60 merytorycznych warsztatów

50 fascynujących tech-talków

500 indywidualnych sesji mentoringowych

stoiska 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm

Targi Pracy ze spotkaniami rekrutacyjnymi i branżowym networkingiem

mnóstwo pozytywnej energii!

Jedną z atrakcji tegorocznej konferencji będą Targi Pracy ze stoiskami ponad 100 największych globalnych firm technologicznych i możliwością spotkań z ekspertami, podczas których omówisz swoje CV, poznasz procedury rekrutacyjne oraz uzyskasz cenne rady i wskazówki.

Wiodącymi tematami tegorocznego Summitu będą: komputery kwantowe, interakcje człowiek-maszyna, neuroróżnorodność, data science, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, deep tech, rozwiązania chmurowe oraz ekologia cyfrowa, cyberbezpieczeństwo oraz wiele, wiele innych.

Poza tematami technologicznymi, ideą przewodnią Perspektywy Women in Tech Summit 2024 będzie Tech-Life Balance - czyli świadome podejście, globalne, biznesowe i indywidualne, do korzystania z nowych technologii i ich tworzenia - z dbałością o to, by wspierały neuroróżnorodność, włączanie społeczne, zrównoważony rozwój i poprawę jakości życia, zamiast być źródłem stresu i zmęczenia cyfrowego.

Studentki i studenci STEM (z Polski i zagranicy) mogą jak zwykle ubiegać się o bezpłatne wejściówki na https://womenintechsummit.pl/grant-form