Wydział Inżynierii Lądowej wraz przedsiębiorstwem ERBET Sp. z o.o. organizuje w semestrze letnim II edycję „Konkursu ERBET na najlepszą pracę dyplomową” z zakresu konstrukcji i technologii w budownictwie, obronioną na WIL PK w roku akademickim 2023/24. Druga tuta dot. prac magisterskich.

Regulamin Konkursu

Formularze

Zgłoszenia do Konkursu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Studenci mogą zgłaszać prace do konkursu do 15 września 2024 r. (druga tura)

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Inauguracji roku akademickiego 24/25 (październik br.)

Strona internetowa firmy, a tutaj kanał YT, gdzie można zapoznać się z niektórymi inwestycjami Erbet.