Builder Polska zaprasza do udziału w jedynym konkursie w Polsce dla studentów, który nagradza umiejętności z zakresu BIM i oprogramowania architektoniczno-budowlanego!
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Firma Arkance Systems organizuje konkurs SkillsPoland w Budownictwie Cyfrowym/BIM i zachęca do zgłoszeń wśród studentów do końca czerwca.

W pierwszym kroku student powinien wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy online (ok. 5 min): Konkurs Regionalny SkillsPoland 2024 - BIM (webankieta.pl). Dane zgłoszeniowe pozwolą zakwalifikować studenta do konkursu (szczegółowość danych ze względu na projekt/dofinansowanie unijne).

Następnie dla nauczycieli akademickich, którzy zgłoszą się do nas - zostanie udostępniony test online (ok. 20 min). Zostaną Państwo poproszeni o przeprowadzenie go na uczelni w ramach zajęć/kół naukowych. Studenci będą odpowiadać na pytania z zakresu BIM, koordynacji oraz oprogramowania Autodesk Revit. Najlepsza dwunastka z całej Polski zostanie zakwalifikowana do finałów regionalnych we wrześniu!

Konkurs w całości składa się z 3 etapów (skrót z regulaminu):

1. ETAP (eliminacje online) – w tym etapie potrzebujemy Waszej pomocy!
    Formularz zgłoszeniowy do 30.06.2024 (uzupełnienie danych osobowych i kwalifikacja na liście uczestników – link powyżej) + test online do 14.06 (organizowany na uczelni przez nauczyciela akademickiego lub jeżeli uczelnia nie zapewni eliminacji na spotkaniu online przez Arkance Systems Poland po zgłoszeniu kandydata). Kandydaci max. 23 lata.
  2. ETAP (regionalny)
    Zakwalifikowane 12 osób bierze udział 19-20 września w wyjazdowym konkursie (zadania praktyczne - modelowanie + zadania z zakresu BIM). Hotel, dojazd oraz wyżywienie są zapewnione. Świetna przygoda, możliwość poznania amatorów BIM z całej Polski oraz okazja kwalifikacji na finał krajowy.
  3. ETAP (finał krajowy)

Zakwalifikowane 7 osób bierze udział w listopadzie w wyjazdowym konkursie (zadania praktyczne - modelowanie + koordynacja + zadania z zakresu BIM). Hotel, dojazd oraz wyżywienie są zapewnione. Na finale krajowym czeka na Was: walka o tytuł Mistrza Polski, medale, rywalizacja o szkolenia z zakresu BIM i cenne nagrody rzeczowe. Doskonała szansa do realnego rozwoju Waszej kariery.

Regulamin i inne szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: https://www.frse.org.pl/wspoland-rejestracja-na-konkursy-regionalne
Ewentualne zapytania co do konkursu oraz wnioski o udostępnienie testu online prosimy kierować na adres organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.