Kandydatów na studia informujemy, że został ogłoszony harmonogram rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Pamiętajcie o obowiązkowej rekrutacji elektronicznej. Bez jej dokonania nie będzie możliwe przyjęcie na studia. Polecamy również zajrzeć na uczelnianą stronę rekrutacyjną.

Nie musisz być prymusem, aby otrzymać stypendium :) Masz możliwość zdobycia stypendium dla oszczędzających z głową. Można aplikować o 3 stypendia o wartości 46 800 zł . Każde stypendium to finansowanie w wysokości 1300 zł miesięcznie, przez okres 12 miesięcy.
Do programu Stypendium dla oszczędzających poszukiwani są oszczędni studenci, którzy organizują swoje studia w sposób kreatywny i pomysłowy, przy wykorzystaniu niewielkiej ilości pieniędzy. To stypendium będzie rozdawane niezależnie od ocen, semestru czy kierunku.
Zgłoszenia

Prezentacja

European Funding Guide to największa platforma stypendialna w Europie, na której znajduje się ponad 12 000 programów stypendialnych (wartość całkowita: 27 miliardów €/rok). Sprawdź je wszystkie. Wyszukiwanie trwa zaledwie 2 minuty! A może znajdziesz stypendium, o które możesz się starać.

Trwają przygotowania do stworzenia harmonogramu sesji letniej 2016/2017 – dla studentów studiów stacjonarnych. Przypominamy, że zgodnie z Procedurą organizacji i nadzoru nad sesjami egzaminacyjnymi (Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 53 Rektora PK z dnia 1 października 2013 r.) w harmonogramie sesji letniej 2016/2017 podane będą wyłącznie zgłoszone terminy egzaminów. Brak wpisu terminu egzaminu w harmonogramie nie oznacza, że egzamin się nie odbywa, a jedynie, że do Dziekanatu nie zgłoszono terminu jego przeprowadzenia. Ustalenia dot. sesji letniej 16/17 należy zgłaszać do Dziekanatu w terminie do 9 czerwca 2017 r.:
Agnieszka Knap
pok. 225b
tel. 12 628 23 04
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
STUDENCI! CHCECIE MÓC ZAPLANOWAĆ WYJAZDY, ABY NIE KOLIDOWAŁY Z EGZAMINAMI?! USTALCIE TERMINY EGZAMINÓW JUŻ TERAZ! W sesji letniej 2016/2017 ponownie udostępniamy pliki, które umożliwiają „podglądanie” na bieżąco zgłaszanych terminów egzaminów i zaliczeń oraz dostępność sal w trakcie sesji.

Projekt harmonogramu

Obciążenie sal w czasie sesji

Ruszyła XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

Kto może wziąć udział? Do udziału zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych państwowych i niepaństwowych w Polsce, autorów prac: licencjackich, magisterskich, doktorskich, MBA, podyplomowych lub inżynierskich, które zostały obronione nie wcześniej niż w 2013 roku. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody pieniężne o łącznej wartości 6.000 zł (pula nagród może ulec zwiększeniu).

Zakres tematyczny prac, które mogą zostać zgłoszone:

- etyka biznesu

- zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych

- społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

- ład korporacyjny

- innowacyjność społeczna w gospodarce

- dobre praktyki na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance

- przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym

Jak zgłosić pracę? Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

- wypełniony formularz zgłoszeniowy (POBIERZ),

- skan/kopię dokumentu potwierdzającego obronę pracy (zaświadczenia o ukończeniu studiów lub dyplomu),

- egzemplarz zgłaszanej pracy oraz streszczenie w pliku DOC/DOCX lub PDF.

Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca 2017 roku Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej www.kpf.pl.