Szanowni Studenci Wydziału Inżynierii Lądowej,

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w porozumieniu z Ministrem Obrony Narodowej organizuje pilotażowy projekt edukacji wojskowej studentów - ochotników w ramach Legii Akademickiej (wojskowa organizacja studencka działająca od 1918 r.).

Edukacja wojskowa studentów – ochotników w ramach Legii Akademickiej obejmuje trzy moduły realizowane w ramach czterech semestrów i dwóch (lub trzech) przerw wakacyjnych, z ogólnym założeniem realizacji większości treści teoretycznych (ok. 30 godzin lekcyjnych) w ramach procesu dydaktycznego poza programem kształcenia na danym kierunku studiów, a następnie zajęć praktycznych w jednostkach szkolnictwa wojskowego i jednostkach wojskowych. Zajęcia teoretyczne odbędą się w formie wykładów. Wykorzystywane będą także techniki kształcenia na odległość, tzw. e-learningu (Pismo MNiSW, Program szkolenia).

Osoby zainteresowane odbyciem takiego szkolenia proszone są o zgłoszenie swojej kandydatury drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 5 października br.

W temacie proszę wpisywać Legia Akademicka.

Informujemy, że od semestru zimowego 2017/2018 dyżury Prodziekan dr inż. Doroty Jasińskiej ulegają zmianie i będą odbywać się jak niżej:

poniedziałki: 7.30 - 9.00

czwartki: 9.00 - 10.30


We would like to let you know, that the duty hours of Vice Dean D. Jasińska since October 2th, 2017 will be changed to:
Monday 7.30 a.m.- 9.00 a.m.
Thursday 9.00 a.m. - 10.30 a.m.

Informujemy, że w miesiącach wrześniu, październiku i listopadzie 2017 r. zostają zmienione godziny przyjęć w Dziekanacie ds. pomocy materialnej. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Informujemy, że 28 września 2017 r. zostaną podane szczegółowe terminy szkoleń bibliotecznego i BHP oraz informacje dot. odwołania zajęć (co roku w związku z Inauguracjami uczelnianą i wydziałowymi zmienia się organizacja zajęć dydaktycznych). Prosimy o uważne i regularne śledzenie ogłoszeń zamieszczanych na wydziałowej stronie internetowej - nie wszystkie informacje organizacyjne trafiają na FB!

Lista przyjętych oraz zakwalifikowanych do przyjęcia warunkowo na studia niestacjonarne II stopnia w roku akademickim 2017/18 Wydział Inżynierii Lądowej:

Przyjęci - specjalności DUA, KBI i TOB

Zakwalifikowani warunkowo

 


Dyżury WKR

Harmonogram rekrutacji