Zachęcamy studentów Wydziału Inżynierii Lądowej do wstąpienia w szeregi Samorządu Studentów. Zapraszane są osoby pełne energii, skuteczni organizatorzy - koordynatorzy wydarzeń, osoby mające głowę pełną pomysłów. Korzyści: zdobyte różnorodne doświadczenia oraz znajomość z wieloma ciekawymi ludźmi. Zgłoszenia można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie "Zgłoszenie", a w treści imię i nazwisko oraz numer telefonu).

Samorząd WIL PK zaprasza na wyboru uzupełniające w czwartek 22 listopada 2018 r., o godzinie 18:00 do sali 107, bud. Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK.

15 listopada 2018 r. studenci Politechniki Krakowskiej zainaugurowali 31. edycję akcji charytatywnej „Studenci Dzieciom - Mikołajki”, której towarzyszy hasło „Gdy złotówkę dasz, uśmiech dziecka masz”. Przez ponad dwa tygodnie wolontariusze z PK będą zbierać pieniądze na prezenty mikołajowe dla dzieci z małopolskich ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.
 
mikoajki

Mamy nadzieję, że nie jest Państwu obce zagadnienie równości płci w nauce, zwłaszcza, że Koordynatorzy akcji GEECCO na PK ostatnio organizowali warsztaty promujące tematykę.

Poniżej podajemy link do ankiety, która jest częścią badań prowadzonych w ramach unijnego projektu GEECCO. W imieniu Koordynatorów akcji gorąco zachęcamy do poświęcenia kilku minut i jej wypełnienie. Dodajemy również zgodę na przeprowadzenie ankietyzacji Prorektora ds. Nauki prof. dr. hab. inż. TadeuszaTatary.

Ankieta:

https://unipark.de/uc/gesis_cews/3fb6/

 

Już dziś serdecznie zapraszamy!

Zespół BUILDERa odwiedza kolejno Politechniki, w październiku będzie Dzień Młodego Inżyniera na Politechnice Krakowskiej, na WIL. Na studentów czeka mnóstwo atrakcji, w tym rozmowy z pracodawcami. W miarę ukazywania się szczegółów zostaną podane dodatkowe informacje.

Plakat - pdf

Program - pdf

 

 

 

W dniu 27 listopada 2018 r. o godz.16:30 w budynku Działowni odbędzie się spotkanie dotyczące wyboru profili dyplomowania. Obecność obowiązkowa.