Konkursy i nagrody

Dziekan prof. Andrzej Szarata ogłasza konkurs, w ramach którego nastąpi podział środków finansowych w ramach dotacji celowej na finansowanie działalności polegającej na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych służących rozwojowi młodych naukowców (do 35 roku życia) oraz uczestników studiów doktoranckich (DS-M).

Termin składania wniosków upływa 22 czerwca br.

Regulamin podziału dotacji celowej DS-M

Wymagane formularze

Przypominamy, że co roku Małopolska Fundacja Stypendialna prowadzi Program Stypendialny Sapere Auso . O stypendia mogą ubiegać się studenci posiadający szczególne osiągnięcia m.in. naukowe lub starać się o wygraną w Konkursie Hochtief Polska SA dla najlepszej pracy dyplomowej z zakresu m.in. budownictwa.  

Właśnie została ogłoszona XIII edycja konkursu na pracę naukową Prezydenta Miasta Gliwice. Zachęcamy wszystkich studentów, aby planując temat pracy inżynierskiej, magisterskiej czy też doktorskiej uwzględnili w niej tematykę dotyczącą Gliwic. Udział w konkursie to wspaniałe doświadczenie, prestiż, a także możliwość otrzymania satysfakcjonującej nagrody finansowej.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu znajdują się na stronie internetowej.

Firma Pekabex od lat znana jest ze swojej działalności edukacyjnej i rozwojowej w dziedzinie prefabrykacji. W ciągu roku m.in. goszczą na swoich budowach oraz w czterech fabrykach grupy studentów i młodych profesjonalistów czy prowadzą programy staży i praktyk. Jednym z ważniejszych wydarzeń jest ogłoszenie kolejnej - w tym roku III edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Dyplomową Roku.

Zgodnie z harmonogramem formularze zgłoszeniowe można przesyłać do 30 czerwca 2018 r. a konspekty prac dyplomowych do 30 września 2018 r. – pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki zostaną ogłoszone do 20 listopada 2018 r.

 

Znalezione obrazy dla zapytania plakat pekabex