Konkursy i nagrody

Informujemy o trwającym, corocznym konkursie o Nagrody Naukowe Wydziału IV Nauk Technicznych PAN.

Materiały związane z procedurą przyznawania Nagród znajdują się na stronie internetowej PAN w zakładce Wydziału IV.

Wnioskodawcy proszeni są o przysyłanie wymaganych dokumentów w postaci plików pdf na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin zgłaszania wniosków upływa z dniem 30 kwietnia 2018 r.

Właśnie została ogłoszona XIII edycja konkursu na pracę naukową Prezydenta Miasta Gliwice. Zachęcamy wszystkich studentów, aby planując temat pracy inżynierskiej, magisterskiej czy też doktorskiej uwzględnili w niej tematykę dotyczącą Gliwic. Udział w konkursie to wspaniałe doświadczenie, prestiż, a także możliwość otrzymania satysfakcjonującej nagrody finansowej.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu znajdują się na stronie internetowej.

Firma Pekabex od lat znana jest ze swojej działalności edukacyjnej i rozwojowej w dziedzinie prefabrykacji. W ciągu roku m.in. goszczą na swoich budowach oraz w czterech fabrykach grupy studentów i młodych profesjonalistów czy prowadzą programy staży i praktyk. Jednym z ważniejszych wydarzeń jest ogłoszenie kolejnej - w tym roku III edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Dyplomową Roku.

Zgodnie z harmonogramem formularze zgłoszeniowe można przesyłać do 30 czerwca 2018 r. a konspekty prac dyplomowych do 30 września 2018 r. – pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki zostaną ogłoszone do 20 listopada 2018 r.

 

Znalezione obrazy dla zapytania plakat pekabex