We wtorek, 16 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie odbyło się spotkanie informacyjne z kandydatami na studia na WIL. Nasz Wydział na spotkanie zaprosiła p. Dyrektor mgr Dorota Matlęga, za co serdecznie dziękujemy.

Prezentacja Wydziału skierowana była głównie do uczniów klas piątych. Ofertę edukacyjną Wydziału Inżynierii Lądowej wraz ze szczegółowym opisem procesu rekrutacji oraz zasadami studiowania na naszej uczelni przedstawiły dr inż. Anna Dudzińska i mgr inż. Klaudia Śliwa-Wieczorek. Na koniec spotkania odbył konkurs na temat przekazanych treści. Uczniowie bardzo dobrze sobie poradzili i odebrali zasłużone nagrody.

Wszystkim maturzystom życzymy połamania pióra podczas matur i ... do zobaczenia na WIL PK!