Dnia 9 kwietnia 2024 r. w V Liceum Ogólnokształcącym im. A. Witkowskiego w Krakowie odbyło się spotkanie informacyjne z kandydatami na studia na WIL.

Prezentacja Wydziału skierowana była głównie do uczniów klas czwartych o profilu matematyczno-fizycznym.

Wyrazy wdzięczności składamy na ręce Pani mgr Anetty Kapłon, która zorganizowała i koordynowała spotkanie prezentacyjne. Pragniemy także gorąco podziękować Dyrekcji V LO oraz Radzie Rodziców za umożliwienie przedstawicielom naszej Uczelni wizyty w tym prestiżowym Liceum.

Ofertę edukacyjną Wydziału Inżynierii Lądowej wraz ze szczegółowym opisem procesu rekrutacji oraz zasadami studiowania na naszej uczelni przedstawiły dr inż. Anna Dudzińska i mgr inż. Klaudia Śliwa-Wieczorek. Zwieńczeniem spotkania był konkurs na temat przekazanych treści. Uczniowie z determinacją i błyskotliwością odpowiedzieli na wszystkie pytania i odebrali zasłużone nagrody. Wszystkim maturzystom życzymy optymizmu, dużo wiary i połamania pióra!

Trzymamy za Was kciuku i do zobaczenia na WIL PK!