Z radością informujemy, że w kolejnej edycji Konkursu Futer Lab PK na dofinansowanie projektów studenckich wybrano:

PKanoe 2.0 – budowa łodzi z cienkościennego, ultra-wysokowartościowego kompozytu cementowego, zbrojonego tekstyliami. Studenci z: WIL, WA, WM, WIŚiE. Opieka naukowa: dr hab. inż. Izabela Hager, prof. PK, dr inż. Mateusz Sitarz

Wentylacja zapewniająca Zdrowy Mikroklimat (WZM). Studenci z: WA, WIL. Opieka naukowa:  dr hab. inż. arch. Patrycja Haupt, prof. PK, dr inż. Małgorzata Fedorczak-Cisak, dr hab. inż. Alicja Kowalska-Koczwara, prof. PK, dr inż. Jarosław Muller.

Zbrojona masa kompozytowa na bazie materiałów odpadowych do zastosowania zwłaszcza w konstrukcjach mostowych. Studenci z: WIiTCH, WIL. Opieka naukowa: dr inż. Krzysztof Adam Ostrowski

Gratulujemy!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „FutureLab Politechnika Krakowska KONKURS NA PROJEKTY STUDENCKIE 2022/23 AUREACI LISTA NAGRODZONYCH PROJEKTÃW STUDENCKICH NA WWW.FUTURELAB.PK.EDU.PL”