Konkurs dla Młodych Inżynierów, organizowany w ramach programu Builder for the Young Engineers, to jeden z najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich konkursów, dedykowany studentom, młodym absolwentom wydziałów budownictwa oraz młodym inżynierom budownictwa w ich twórczym, zawodowym rozwoju. W ramach Konkursu zostają wyłonieni autorzy najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektu, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

Platforma konkursowa Builder jest już aktywna, można zarejestrować swój udział w konkursie KDMI. Do konkursu można zgłaszać również prace semestralne i dyplomowe (szczegóły w regulaminie). Termin zgłaszania prac upływa 14 LUTEGO 2023 r.

ZADANIE KONKURSOWE: WYZWANIE MŁODEGO INŻYNIERA

Projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorską propozycją zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego.

WAŻNE LINKI:

LINK DO REJESTRACJI