W dniach 27-28 września 2022 r. na Politechnice Gdańskiej odbędzie się wyjątkowa konferencja dydaktyczna, 8. ogólnopolska Konferencja „e-Technologie w Kształceniu Inżynierów”, współorganizowane przez PG i AGH w Krakowie. Bezpośrednim organizatorem jest Centrum Nowoczesnej Edukacji PG.

Tegoroczne wydarzenie obfituje w:

• 30 inspirujących wystąpień dotyczących wykorzystania e-technologii w pracy ze studentami, w tym:
  • 26 trzydziesto-minutowych warsztatów w 2 sesjach INSPIRACJE
  • 4 interaktywne wykłady plenarne
  • 52 fantastycznych prelegentów (24 prelegentki i 28 prelegentów)
  • z 11 znakomitych uczelni w Polsce
  • zespołowy EDUKATON wieczorny
  • stoiska VR dla uczestników (headsety, symulatory)

Zapisy:

pierwszy termin – opłata konferencyjna 330 zł -  do 15 lipca 2022 r.

drugi termin – opłata konferencyjna 400 zł - do 20 września 2022 r.

Konferencji eTEE 2022 jest ZGRYWALIZOWANA: stawiamy na networking. W dedykowanej aplikacji etee-app: program, sesje, komunikacja, gra z zadaniami mająca na celu ułatwienie poznania uczestników.

Do 15 lipca można zgłaszać propozycje PLAKATÓW (zakładka „zgłaszanie abstraktów”).

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o udziale w konferencji (aktywnym lub biernym) oraz wydana przed konferencją Książka Abstraktów (zawierająca streszczenia wszystkich wystąpień ustnych i plakatowych).

Konferencja eTEE to niepowtarzalna atmosfera, wspaniali ludzie i moc inspiracji do pracy dydaktycznej.

Zapraszamy na Politechnikę Gdańską!

Wszelkie pytania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502 494 189. Strona konferencji: www.pg.edu.pl/etee