Opowiedz nam, co u Ciebie.

Politechnika Krakowska bierze udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej.

Jest to ósma edycja międzynarodowego projektu badawczego EUROSTUDENT, koordynowanego w Polsce przez MEiN przy współpracy z niezależną agencją badawczą PBS Sp. z o.o.

Celem badania jest zgromadzenie i porównawcze opracowanie wskaźników statystycznych, dotyczących głównie społecznych i ekonomicznych uwarunkowań życia studentów w państwach europejskich – raport podsumowujący, ze wzglądu na duża liczbę krajów partycypujących, opublikowany zostanie wiosną 2024 roku.

Dołącz już dziś! (link do ankiety)

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zapraszamy studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość. Ankieta zajmie ok. 20 minut, dostępna jest do końca czerwca 2022 r.  Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami.