Zapraszamy studentów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn.: Technologia BIM w kosztorysowaniu i organizacji budowy  w ramach projektu „REG – region uczący się” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój, nr umowy POWR.03.05.00-00-ZR28/18.

• Termin szkolenia: Grupa I: 04.03 – 10.04. 2022 r., Grupa II: 7.03 – 20.05 2022 r.
  • Liczba miejsc: 12 osób na grupę
  • W kursie mogą brać udział studenci 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych Ist. oraz studenci studiów stacjonarnych IIst.
  • Harmonogram, zakres szkolenia oraz inne informacje.
  • Po zakwalifikowaniu uczestnik otrzyma komplet wymaganych do uczestnictwa dokumentów, które należy wypełnić i przekazać do Biura Projektu.
  • Zgłoszenia w formie wypełnionego formularza należy przesłać do Biura Projektu  na adres e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 06/02/2022 r.
  • W wiadomości należy wskazać preferowaną grupę (I lub II).