Studencki Nobel 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Czwartek, 13 Kwietnia 2017 06:31

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest odnalezienie Najlepszych Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów.

Wszystkie niezbędne informację można znaleźć na stronie internetowej Konkursu.

Zapisy: do 15 kwietnia 2017 r.
Gala finałowa: 2 czerwca 2017 r.

 
Inspirujące warsztaty Vocabla Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Czwartek, 13 Kwietnia 2017 06:21

Zapraszamy na inspirujący warsztat z Vocabla.com! W ramach KNSK Open Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych zaprasza na warsztat dotyczący umiejętności językowych, rozwoju osobistego i biznesu. Warsztat odbędzie się 19 kwietnia 2017 roku o godzinie 18:00, w sali 1/7 w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym “Działownia”. Celem warsztatu jest sprawdzenie, czy przygotowane metody nauki, oparte na inspiracjach
i chęci rozwoju osobistego dają szybki i wyraźny efekt dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności językowe. Warsztat będzie oparty o historie z biznesowego życia pana Zdzisława Dąbczyńskiego i metody szybkiego uczenia się języków obcych, prezentowane przez pana Michała Kosiora.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
Aby wziąć udział w warsztacie proszę zarejestrować się w serwisie http://VOCABLA.COM a następnie wprowadzić swój adres mailowy do formularza. Uwaga, należy użyć ten sam adres e-mail, który został wykorzystany przy rejestracji w serwisie Vocabla.

 
Studia częściowe w Kitami Institute of Technology w Japonii Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Wtorek, 11 Kwietnia 2017 07:04

Informujemy o możliwości wyjazdu na bezpłatne studia częściowe do Kitami Institute of Technology w Japonii (semestr zimowy roku akademickiego 2017-2018, brak dofinansowania, wszelkie koszty związane z wizą, ubezpieczeniem, przelotem i pobytem w Japonii pokrywa student).
Studenci wszystkich wydziałów PK z wyjątkiem Wydziału Architektury zainteresowani wyjazdem do Kitami Institute of Technology proszeni są o złożenie w  terminie do 19 kwietnia 2017 r. (środa) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

  • podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK z uzasadnieniem (składane w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK, ul. Warszawska 24, bud. WIiTCh, wejście od ul. Szlak 44),
  • wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Wydziałowego Koordynatora Wymian lub Dziekana macierzystego wydziału (na piśmie),
  • średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
  • potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. FCE, CAE, CPE, TOEIC 785, IELTS 5,5, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku). Preferowany jest oficjalny certyfikat.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek WIiTCH – wejście od ul. Szlak (naprzeciwko adresu ul. Szlak 57); godziny przyjmowania studentów - 10.00 -13.00.

 
Nagrody Miasta Krakowa Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Góralczyk   /   Czwartek, 06 Kwietnia 2017 12:34

ogłoszenie

wniosek

 
Konferencja "Przedsiebiorczość w sporcie..." Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Poniedziałek, 03 Kwietnia 2017 08:35

Zapraszamy studentów i doktorantów na IV Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie 2017: Przedsiębiorczość w sporcie, czyli jak odnieść sukces poza areną" Konferencja ta jest organizowana przez Koło Naukowe Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. w Krakowie w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Udział w konferencji oraz publikacji jest bezpłatny.
W ramach konferencji planowane są wystąpienia ekspertów: działaczy i sportowców oraz sesja posterowa prac naukowych studentów i doktorantów. Prace studentów i doktorantów, które uzyskają pozytywną recenzję zostaną następnie opublikowane w recenzowanej monografii naukowej (w formie e-booka). Szczegóły organizacyjne konferencji i publikacji dostępne są na stronie internetowej.

 
Stypendium rektora dla najlepszych studentów Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Piątek, 31 Marca 2017 10:16

Ranking ostateczny II stopień studiów studia stacjonarnych rozpoczynających się od semestru letniego:
Przydział stypendium rektora dla najlepszych studentów
Przydział stypendium rektora dla najlepszych studentów - lista uzupełniająca

Studenci, których nazwiska znajdują się na liście rankingowej ostatecznej i dodatkowej i którzy jeszcze nigdy nie pobierali stypendium na Politechnice Krakowskiej bądź zmieniają konto bankowe, muszą przekazać do Dziekanatu ds. pomocy materialnej (p. 412a) potwierdzenie posiadania konta bankowego.
Potwierdzeniem może być:  zaświadczenie z banku, wydruk dowolnego przelewu bądź ksero strony z umowy z bankiem gdzie znajdują się dane posiadacza i numer konta. Potwierdzenia można przesyłać mailowo w formie pdf na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   w treści wiadomości proszę podać numer legitymacji. Zaświadczenia należy dostarczyć w terminie do 7 kwietnia 2017 r.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej