Studia niestacjonarne: listy studentów - profile dyplomowania oraz umorzenia opłat za usługi edukacyjne Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Czwartek, 05 Stycznia 2017 09:46

Informujemy, że znane są już szczegóły dot. profili dyplomowania - studia niestacjonarne. Poniżej podajemy również terminy składania podań o umorzenie opłat za usługi edukacyjne.

Listy - profile dyplomowania

UWAGA studenci  III roku studiów niestacjonarnych I stopnia, kierunek Budownictwo: Ewentualne odwołania można składać w ciągu 2 tygodni od ukazania się list.

UMORZENIA OPŁAT:

informacja dla wszystkich studentów niestacjonarnych:

1. Podania o całkowite lub częściowe umorzenie opłaty za usługi edukacyjne w semestrze letnim 2016/2017 ze względu na  trudną sytuację materialną lub wystąpienie poważnych i udokumentowanych zdarzeń losowych, można składać w dziekanacie studiów niestacjonarnych w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2017r.
Studenci starający się o umorzenie opłaty za usługi edukacyjne z tytułu trudnej sytuacji materialnej zobowiązani są do złożenia kompletu dokumentów niezbędnych do wyliczenia dochodu rodziny studenta za rok 2015 (zgodnie z Regulaminem ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla studentów Politechniki Krakowskiej), w Dziekanacie ds. socjalnych (pok.412a) najpóźniej w terminie do 31 stycznia 2017 r. Studenci starający się o umorzenie z innego tytułu niż trudna sytuacja materialna, zobowiązani są dostarczyć odpowiednie udokumentowanie podania (zgodnie z §5 ust.2 Regulaminu pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne na PK).

2. Podania o częściowe umorzenie opłaty za usługi edukacyjne w semestrze letnim 2016/2017 ze względu na uzyskaną wysoka średnią, można składać w dziekanacie studiów niestacjonarnych w nieprzekraczalnym terminie do 21 lutego 2017r.

 
Wybieramy najlepszego dydaktyka na WIL PK! Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Wtorek, 03 Stycznia 2017 15:13

Informujemy, że 4 i 5 stycznia 2017 r. (środa i czwartek) w holu budynku głównego, w godzinach od 9.00 do 12.45 będzie można oddać głos na Najlepszego Dydaktyka Wydziału Inżynierii Lądowej! Studenci Wydziału IL mogą oddać głos na:

prowadzącego ćwiczenia danego kierunku

oraz

wykładowcę danego kierunku.

Zapraszamy do głosowania! Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 20 stycznia 2017 r., na Balu Lądowca.

 
Konferencja EUROINŻYNIER - zgłaszanie referatów Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Wtorek, 13 Grudnia 2016 14:24

Informujemy, że w kwietniu 2017 r. odbędzie się kolejna, VII Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie referatu - a to można uczynić tylko do 21 stycznia 2017 r.

Zaproszenie i terminarz

FB

 
Listy studentów studiów stacjonarnych - profile dyplomowania Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Czwartek, 08 Grudnia 2016 08:16

Poniżej zamieszczamy listy studentów studiów stacjonarnych przyjętych na profile dyplomowania:

kierunek Budownictwo

kierunek Transport

Informujemy, że składanie odwołań możliwe jest w terminie do tygodnia czasu od momentu ogłoszenia list, tj. 15 grudnia 2016 r.

Zamiana profili możliwa jest WYŁĄCZNIE OSOBA ZA OSOBĘ. W bardzo wyjątkowych przypadkach wnioski będą rozpatrywane indywidualnie.

 
Dla studentów 3 roku Budownictwa - studia niestacjonarne I stopnia - WYBÓR SPECJALNOŚCI Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   /   Czwartek, 01 Grudnia 2016 09:54

Studentów studiów niestacjonarnych I stopnia - 3 rok kierunek Budownictwo informujemy, że w dniu 3 grudnia 2016 r. (sobota) o godzinie 11.00 w sali 1/7 w budynku Działowni, odbędzie się prezentacja specjalności. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa!

Wypełnione deklaracje należy składać w Dziekanacie ds. studiów niestacjonarnych do dnia 17 grudnia 2016 r. (sobota).

Deklaracja wyboru specjalności (formularz dostępny jest również w Dziekanacie studiów niestacjonarnych)

 
Konkurs na pracę magisterską firmy Muniak Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Piątek, 25 Listopada 2016 12:17

Informujemy, że firma Muniak ogłosiła konkurs na pracę dyplomową obronioną w 2017 roku. Obowiązujące hasło to: "Zaprojektuj budynek z użyciem prefabrykatów betonowych i ścian osłonowych w szkielecie stalowym." Preferowane prace powinny zawierać rozwiązania w oparciu o prefabrykaty ścienne zespolone, stropy filigran i ściany osłonowe wentylowane o szkielecie stalowym z profili perforowanych. Termin nadsyłania prac konkursowych: 1 maja 2017 roku do dnia 10 września 2017 roku

Osoby, które chciałyby otrzymać przykładowe rysunki, rozwiązania projektów proszone są o kontakt pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Nagrody dla autorów najlepszych prac:
10 000 zł - I miejsce
5 000 zł - II miejsce
2 500zł - III miejsce
Autorom najlepszych prac zaoferujemy także możliwość atrakcyjnej pracy w międzynarodowej firmie z polskim kapitałem.

Regulamin konkursu i formularze są do pobrania na stronie internetowej konkursu.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej