Wypłaty stypendiów za marzec Drukuj Email
Wpisany przez Ela Sencio   /   Wtorek, 28 Marca 2017 08:04

Informujemy, że zgodnie z § 1 punkt 8 Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla studentów Politechniki Krakowskiej:
Świadczenia pomocy materialnej, o których mowa w ust. 4 pkt 1, 2 i 4, wypłacane są do dnia 15 każdego miesiąca, z zastrzeżeniem, że stypendia za październik i listopad wypłacane są do końca listopada, a za marzec i kwiecień do końca kwietnia (bez naliczania odsetek).

 
Stypendia Fulbright Senior Award - konkurs dla pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Poniedziałek, 27 Marca 2017 06:42

Informujemy, że rozpoczął się nabór wniosków w kolejnym już konkursie dla pracowników naukowych oraz naukowo-dydaktycznych uczelni na realizację własnych projektów badawczych w amerykańskich uczelniach, instytutach badawczych non-profit oraz niektórych instytucjach rządowych. Stypendyści, oprócz realizacji projektu badawczego, mogą również prowadzić zajęcia dydaktyczne.

Termin zgłoszeń upływa z dniem 16 czerwca 2017 r.

Wszystkie niezbędne informację można znaleźć na stronie internetowej fundacji Fulbright'a poświęconej konkursowi.

 
Konkurs o Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Engela Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Czwartek, 23 Marca 2017 10:56

Informujemy, że ogłoszono XVI edycję Konkursu dla młodych pracowników naukowo-dydaktycznych, którzy nie ukończyli 35 roku życia na najlepszą pracę w dziedzinie badań podstawowych -  Nagrodę imienia Profesora Zbigniewa Engela. Termin składania wniosków w Dziale Badań Naukowych PK, upływa 30 kwietnia 2017 r.

Regulamin

 
Rekrutacja na wyjazdy do uczelni partnerskich w Japonii, Korei i Australii Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Czwartek, 23 Marca 2017 10:06

Informujemy, że na stronie internetowej Działu Współpracy Międzynarodowej Politechniki Krakowskiej ukazały się ogłoszenia dotyczące rekrutacji na studia częściowe w uczelniach partnerskich m.in. w Japonii, Korei czy Australii. Jeżeli chcecie zwiedzać świat - sprawdźcie. Zostało niewiele czasu na podjęcie decyzji!

Hanyang University w Seulu
Kitami Institute of Technology w Japonii
Chung-Ang University (CAU) w Seulu
University of Tasmania (UTAS) w Australii

 
Engineer Student Award 2017 - Konkurs dla studentów Politechnik Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Środa, 08 Marca 2017 14:02

Informujemy, że 1 kwietnia 2017 r. rusza pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu Engineer Students Award 2017 dla studentów Politechnik, których kierunek studiów lub pasja odnoszą się do infrastruktury torowej.

Organizatorem konkursu jest TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., współorganizatorem Dätwyler Sealing Technologies Deutschland GmbH. Konkurs polega na przedstawieniu autorskiego rozwiązania do jednego z pięciu zadań w terminie od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2017 r. Wręczenie nagród nastąpi na stoisku TransComfort podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017. Do wygrania jest miesięczny staż u Dätwyler Sealing Technologies Deutschland GmbH oraz 3000 zł. TransComfort przyzna również dwa wyróżnienia po 1000 zł. Wśród Partnerów i Patronów Engineer Student Award 2017 znaleźli się m.in. Urząd Transportu Kolejowego, Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz magazyn branżowy Rynek Kolejowy.
Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową konkursu oraz tematyczny FB.

 
Ważne dla studentów studiów stacjonarnych - jak zamknąć sesję Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Czwartek, 16 Lutego 2017 12:17

Dziekanat ds. studiów stacjonarnych ogłosił informacje jak bez kłopotów zamknąć zimową sesję egzaminacyjną 2016/2017.

Podany również został harmonogram pracy Dziekanatu ds. studiów stacjonarnych w miesiącu lutym i marcu 2017 r.

OGŁOSZENIE

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej