Politechnika po raz pierwszy przystępuje do Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom. Akcja odbędzie się w dniach 20 listopada – 17 grudnia 2017 r. na terenie PK. Celem akcji jest zbiórka karmy, legowisk, lekarstw, a także datków pieniężnych na potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt w woj. małopolskim. Wszystkie studentki i studentów, a szczególnie osoby zaangażowane w pomoc dla zwierząt zachęcam do włączenia się do akcji na zasadzie wolontariatu. Wolontariusze proszeni są o kontakt z p. Beatą Szostak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcję patronatem honorowym objął JM Rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior.