Dzień Otwarty PK na Wydziale Inżynierii Lądowej Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap
Piątek, 17 Lutego 2017 10:02

4 marca 2017 r. Wydział Inżynierii Lądowej PK organizuje dla kandydatów na studia kolejny „Dzień Otwarty”. Przewidziane jest zwiedzanie Laboratoriów Wydziału, w tym Małopolskiego Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego - jednostki Wydziału, będącej jedynym tego typu centrum naukowo-badawczym w Polsce. Przedstawione zostaną również multimedialne prezentacje dotyczące Wydziału i oferty dydaktycznej. Będzie można zapoznać się z działalnością Studenckich Kół Naukowych i Samorządu Studentów. Goście otrzymają materiały informacyjno – promocyjne oraz będą mieli możliwość wzięcia udziału w Konkursie i wygrania ciekawych nagród.

Poprzedni „Dzień Otwarty” okazał się dużym sukcesem. Wydział odwiedziło wielu potencjalnych kandydatów na studia. Zachęcamy do zapoznania się z fotogalerią z ostatniego Dnia Otwartego Wydziału lub do obejrzenia filmiku z wydarzenia.

Program wydarzenia 2017
Nagroda główna