Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom WIL 2016 Drukuj Email

20 maja 2016 r. powróciliśmy do tradycji uroczystego wręczania dyplomów ukończenia studiów wyższych absolwentom Wydziału. Absolwentów przywitał ustępujący Dziekan Wydziału prof. dr hab. inż. Tadeusz Tatara. Gratulacje przekazał również obecny na wydarzeniu Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. inż. Leszek Mikulski. Wśród oficjeli byli również Prodziekani Wydziału i Dyrektorzy Jednostek WIL. Przybyłych wraz z osobami towarzyszącymi gości, po zakończeniu oficjalnej części, zaproszono na poczęstunek i symboliczną lampkę wina do Galerii znajdującej się w przyziemiu pawilonu Kotłownia. Każdy miał możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć. Absolwenci mieli również możliwość rozmowy z Dziekanem – elektem dr. hab. inż. Andrzejem Szaratą, prof. PK.

projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej