Ruszyła XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

Kto może wziąć udział? Do udziału zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych państwowych i niepaństwowych w Polsce, autorów prac: licencjackich, magisterskich, doktorskich, MBA, podyplomowych lub inżynierskich, które zostały obronione nie wcześniej niż w 2013 roku. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody pieniężne o łącznej wartości 6.000 zł (pula nagród może ulec zwiększeniu).

Zakres tematyczny prac, które mogą zostać zgłoszone:

- etyka biznesu

- zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych

- społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

- ład korporacyjny

- innowacyjność społeczna w gospodarce

- dobre praktyki na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance

- przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym

Jak zgłosić pracę? Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

- wypełniony formularz zgłoszeniowy (POBIERZ),

- skan/kopię dokumentu potwierdzającego obronę pracy (zaświadczenia o ukończeniu studiów lub dyplomu),

- egzemplarz zgłaszanej pracy oraz streszczenie w pliku DOC/DOCX lub PDF.

Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca 2017 roku Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej www.kpf.pl.