Informujemy, że 1 kwietnia 2017 r. rusza pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu Engineer Students Award 2017 dla studentów Politechnik, których kierunek studiów lub pasja odnoszą się do infrastruktury torowej.

Organizatorem konkursu jest TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., współorganizatorem Dätwyler Sealing Technologies Deutschland GmbH. Konkurs polega na przedstawieniu autorskiego rozwiązania do jednego z pięciu zadań w terminie od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2017 r. Wręczenie nagród nastąpi na stoisku TransComfort podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017. Do wygrania jest miesięczny staż u Dätwyler Sealing Technologies Deutschland GmbH oraz 3000 zł. TransComfort przyzna również dwa wyróżnienia po 1000 zł. Wśród Partnerów i Patronów Engineer Student Award 2017 znaleźli się m.in. Urząd Transportu Kolejowego, Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz magazyn branżowy Rynek Kolejowy.
Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową konkursu oraz tematyczny FB.