Wyniki konkursu "NOWA STRONA WIL" Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Poniedziałek, 07 Listopada 2016 07:20

Informujemy, że znamy już zwycięzców Konkursu „Nowa strona WIL” . Konkurs polegał na zaprojektowaniu nowej odsłony strony internetowej Wydziału Inżynierii Lądowej. W Konkursie mogli wziąć udział jedynie studenci WIL studiów I, II i III stopnia wszystkich kierunków studiów. Do Konkursu zgłoszonych zostało 9 projektów. Po zapoznaniu się z projektami i odbyciu dyskusji, Komisja  podjęła decyzję o przyznaniu:

I miejsca i nagrody w wysokości 2000 zł. projektowi autorstwa p. Jakuba Piwowarczyka

II miejsca i nagrody w wysokości 1000 zł. projektowi autorstwa p. Krzysztofa Skrzypka.

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o kontakt z Dziekanatem (najlepiej do Agnieszki Knap, pok. 225) w celu ustalenia szczegółów odebrania nagrody.

 
Studencka Skrzynka Pocztowa Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   /   Wtorek, 27 Września 2016 19:13

Dziekan dr hab. inż. Andrzej Szarata, prof. PK zachęca Studentów WIL do dzielenia się z Nim obserwacjami dotyczącymi Wydziału i studiów. W tym celu została zamontowana przed Dziekanatem Studencka Skrzynka Pocztowa.

 
Akredytacja KAUT dla budownictwa i transportu na WIL Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   /   Piątek, 06 Maj 2016 07:37

Po przeprowadzonej w ubiegłym roku wizytacji decyzją Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych przyznano pięcioletnią akredytację na kierunkach budownictwo i transport prowadzonych na Wydziale Inżynierii Lądowej PK.

Akredytacje KAUT wykonywane są przez ekspertów reprezentujących środowisko akademickie z udziałem przedstawicieli pracodawców.

Wydział poddał się kontroli na własny wniosek, a pozytywna decyzja jest niewątpliwie sukcesem i potwierdzeniem wysokiego poziomu kształcenia.

KAUT wchodzi w skład stowarzyszenia europejskich komisji akredytacyjnych European Network for Accreditation of Engineering Education.

 
Wydział Inżynierii Lądowej PK - Lubię to! Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   /   Poniedziałek, 14 Marca 2016 19:31

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia profilu Wydziału Inżynierii Lądowej PK na Facebooku.

 
Kiosk multimedialny na WIL Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   /   Czwartek, 05 Listopada 2015 06:59

Zachęcamy studentów WIL do korzystania z kiosku multimedialnego znajdującego się obok portierni w budynku głównym. Urządzenie podłączone jest do Internetu. W szczególności można wyświetlić stronę wydziałową, sprawdzić rozkład zajęć, zalogować się do "Wirtualnego dziekanatu", a także dokonać oceny nauczycieli akademickich w systemie ankietowym PK.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej