Uwaga studenci studiów niestacjonarnych, kierunek Transport, I rok!! Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Piątek, 03 Marca 2017 14:35

Studentów studiów niestacjonarnych 1 roku na kierunku Transport informujemy, że w związku z małą liczebnością studentów w grupie ćwiczeniowej 52, została ona zlikwidowana. Studenci z gć52 zostali przypisani do grupy gć51.

 
Studencki NOBEL 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Góralczyk   /   Czwartek, 02 Marca 2017 08:50

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest odnalezienie Najlepszych Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystania ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu. Poszukujemy najlepszych z najlepszych, specjalistów w danych dziedzinach.Studencki Nobel pozwoli im ukształtować ścieżki kariery i otworzy drzwi do dalszego rozwoju.

Kategorie konkursowe Studenckiego Nobla 2017:
•         Nauki przyrodnicze i energetyka
•         Technologia informacyjna (IT)
•         Medycyna i farmacja
•         Fizyka i astronomia
•         Sztuka
•         Dziennikarstwo i literatura
•         Nauki społeczno-ekonomiczne
•         Działacz.
W najbliższym czasie, na stronie Konkursu - www.studenckinobel.pl ukażą się informacje przedstawiające szczegółowy harmonogram tegorocznej edycji.

 
3 sem. KBI po ang. - zajęcia z WF (aktualizacja rozkładu) Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Góralczyk   /   Wtorek, 28 Lutego 2017 13:28

Studenci II stopnia specjalności KBI po ang. zajęcia z WF będą się odbywać we wtorki 12.00-13.30 na hali przy ul. Kamiennej.

 
Jęz. niemiecki z p.Targosz zmiany w planie godzin Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Góralczyk   /   Wtorek, 28 Lutego 2017 12:29

Studenci I roku Budownictwa (wszystkie grupy) i I roku Transportu (gć. 02) od przyszłego tygodnia (począwszy od 9.03.br.), zajęcia z j. niem., które prowadzi p.Targosz będą się odbywać w czwartki w godz. 17:00-18:30 (s. 149a/SJO). W trwającym I. tygodniu zajęć, studenci proszeni są o zgłaszanie się na zajęcia wg opublikowanego harmonogramu zajęć.

 

 
Nowy rozkład zajęć dla 1 roku Budownictwa Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Góralczyk   /   Piątek, 24 Lutego 2017 15:02

W związku z likwidacją 1 z grup ćwiczeniowych plan zajęć dla 1 roku Budownictwa został zaktualizowany - nowy rozkład jest już dostępny w zakładce Rozkład zajęć (sem. letni 16/17)

 
Konkurs „Energia Innowacji” Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap   /   Poniedziałek, 20 Lutego 2017 08:29

Nawet 80 000 złotych mogą otrzymać łącznie zwycięzcy II edycji konkursu „Energia Innowacji” organizowanego przez Fundację PGE. Do konkursu można zgłaszać innowacyjne projekty z obszaru działalności Grupy PGE. Najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie.
Konkurs przeznaczony jest dla młodych naukowców - doktorantów i doktorów do 10 lat od obrony rozprawy doktorskiej. Zgłaszane przez nich rozwiązania powinny dotyczyć obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGE, czyli: wydobycia i wytwarzania, energetyki odnawialnej, dystrybucji lub sprzedaży energii elektrycznej. Każda linia biznesowa wyznaczyła 3 tematy konkursowe - realne wyzwania, dotyczące jej działalności.

Prace konkursowe zgłaszać można do 20 marca 2017 roku.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej